All News

Přejít na navigaci
Všechny novinky

Dotkněte se budoucnosti s Dronetagem na Future Port Prague 2019

Již 10. a 11. září se pražské výstaviště v rámci festivalu Future Port Prague promění v bránu do budoucnosti a nabídne všem návštěvníkům náhled do futuristických technologií. Jedním z hlavních témat jsou i drony a Dronetag zde tedy nebude chybět. V rámci letošního třetího ročníku tohoto festivalu Vám na našem stánku představíme prototypy zařízení Dronetag Pro a Dronetag Mini.

Napsáno 09 September 2019

Dronetag vyhrál vstupenku na konferenci Slush 2019

Dronetagu, společně s 10 dalšími start-upy, se podařilo získat vstupenku na největší technologickou konferenci Slush, která se koná 21.–22.11.2019 v Helsinkách. Účast Dronetagu na této významné konferenci mu otevírá dosud nevídané možnosti k navázání kontaktů na potenciální investory a klíčové partnery ze segmentu dronů. Jednou z nesporných výhod je také zviditelnění v mezinárodní start-upové komunitě.

Napsáno 25 August 2019

Dronetag byl přijat do kosmického start-up inkubátoru ESA BIC Prague

Dne 8. srpna 2019 došlo k podepsání dvouletého inkubačního kontraktu mezi společnosti Dronetag s.r.o a podnikatelským inkubátorem ESA BIC Prague, právně zastoupeným agenturou pro podporu podnikání CzechInvest. Kromě projektu Dronetag došlo k inkubaci i dalších dvou projektů využívající kosmické technologie - Neuron Soundware a Stratosyst. Přijetí probíhalo na základě pravidelného výběrového řízení, do kterého se hlásí desítky nadějných start-upů ročně.

Napsáno 10 August 2019