Volná pozice vývojáře mobilních aplikací ve Flutteru

Go to navigation

⬅ Všechny aktuálně volné pozice

Volná pozice vývojáře mobilních aplikací ve Flutteru

Jsme Dronetag – dvouletý startup založený studenty z FIT ČVUT, podpořený inkubátorem Evropské kosmické agentury a držitel hlavního ocenění v prestižní soutěži Galileo Masters. Naší vizí je umožnit dronům bezpečný vstup do vzdušného prostoru a předejít jakýmkoliv jejich nehodám.

Hledáme do našeho týmu Flutter vývojáře, který se bude podílet na vývoji nových funkcionalit naší mobilní aplikace a pomůže nám k jejímu oficiálnímu uvedení na app stores. Mobilní aplikace je esenciální doplňek našeho produktu Dronetagu Mini – IoT zařízení umístitelné na dron, jehož hlavní funkcionalitou je dálková identifikace dronu, která bude povinná dle nové legislativy od roku 2021 pro lety profesionálních dronů.

Aplikace umožňuje pilotům se zařízením Mini plánovat lety, sdílet je s autoritami a vést letový deník. V interaktivní mapě zobrazuje real-time data o dění v letovém provozu a notifikuje jeho účastníky o změnách či náhlých událostech. V neposlední řadě aplikace umí komunikovat se zařízením skrze Bluetooth. Našim dlouhodobým plánem je implementovat nové funkce, jako je např. pokročilé plánování letů a správa více dronů v organizaci.

Co od tebe očekáváme?

Co tě případně doučíme?

Co můžeš očekávat ty?

Jak se přihlásit?

Na email lukas@dronetag.cz nám napiš následující:

Pokud se o nás chceš dozvědět více, podívej se do sekce „O nás” nebo si přečti náš rozhovor na Lupa.cz.


Aktualizováno 20. listopadu 2020