Volná pozice vývojáře embedded systémů

Go to navigation

⬅ Všechny aktuálně volné pozice

Volná pozice vývojáře embedded systémů

Jsme Dronetag – dvouletý startup založený studenty z FIT ČVUT, podpořený inkubátorem Evropské kosmické agentury a držitel hlavního ocenění v prestižní soutěži Galileo Masters. Naší vizí je umožnit dronům bezpečný vstup do vzdušného prostoru a předejít jakýmkoliv jejich nehodám.

Hledáme do našeho týmu embedded vývojáře (C/C++), který nám pomůže s vývojem nových funkcionalit firmware našeho produktu. Dronetag Mini je IoT zařízení umístitelné na dron a jeho hlavní funkcionalitou je dálkovou identifikace dronu, která bude povinna dle nové legislativy od roku 2021 pro lety profesionálních dronů.

Firmware se se stará o sběr dat ze všech interních senzorů (akcelerometr, barometr, GNSS) a následnou komunikaci skrze LTE s naším cloudem a skrze Bluetooth s mobilním telefonem pilota. Kromě toho implementuje spoustu dalších funkcionalit - firmware upgrade, interakce LED a tlačítka, ukládání logů na flash paměť, práce s asistovanými GNSS daty. Naším dlouhodobým plánem je implementovat driver pro komunikaci s řídícími jednotkami Pixhawk a DJI skrze náš Open Interface. Firmware běží v prostředí Zephyr RTOS s MCUboot bootloaderem a všechny naše funkce jsou implementované formou nezávislých samostatně testovatelných modulů.

Co od tebe očekáváme?

Co tě případně doučíme?

Co můžeš očekávat ty?

Jak se přihlásit?

Na email lukas@dronetag.cz nám napiš následující:

Pokud se o nás chceš dozvědět více, podívej se do sekce „O nás” nebo si přečti náš rozhovor na Lupa.cz.


Aktualizováno 20. listopadu 2020