Volná pozice designéra

Go to navigation

⬅ Všechny aktuálně volné pozice

Volná pozice designéra

Jsme Dronetag – dvouletý startup založený studenty z FIT ČVUT, podpořený inkubátorem Evropské kosmické agentury a držitel hlavního ocenění v prestižní soutěži Galileo Masters. Naší vizí je umožnit dronům bezpečný vstup do vzdušného prostoru a předejít jakýmkoliv jejich nehodám.

Primárně se zabýváme vývojem IoT zařízení Dronetag Mini pro dálkovou identifikaci dronů a s ním spojeného softwaru pro koordinaci dronů ve vzdušném prostoru. Vedle toho ale ve spolupráci s Řízením letového provozu ČR vyvíjíme aplikaci Dronald, která bude rekreačním pilotům dronů sloužit jako interaktivní průvodce novou evropskou legislativou.

Prozatím jsme si při vývoji našich dvou aplikací vystačili sami bez dedikovaného designera, ale rádi bychom vývojový proces posunuli dále, a proto hledáme kolegu, který se zaměří výhradně na design našich aplikací, a to v mobilní i webové podobě.

Co od tebe očekáváme?

Pracovní zkušenosti jsou výhodou, ale není nutné, abys za sebou měl desítky hotových projektů, rádi uvítáme i šikovného designera, který teprve začíná.

Co můžeš očekávat ty?

Jak se přihlásit?

Stačí, když nám na email lukas@dronetag.cz pošleš ukázky své práce a několik řádků o sobě. Ukázky nemusí být jen z práce pro klienty – bereme i školní projekty či web, který jsi vytvořil ke svatbě své pratety.

Pokud se o nás chceš dozvědět více, podívej se do sekce „O nás” nebo si přečti náš rozhovor na Lupa.cz.


Aktualizováno 20. listopadu 2020