Volná pozice Business Development Manager

Go to navigation

⬅ Všechny aktuálně volné pozice

Volná pozice Business Development Manager

Jsme Dronetag – dvouletý startup založený studenty z FIT ČVUT, podpořený inkubátorem Evropské kosmické agentury a držitel hlavního ocenění v prestižní soutěži Galileo Masters. Naší vizí je umožnit dronům bezpečný vstup do vzdušného prostoru a předejít jakýmkoliv jejich nehodám.

Vyvíjíme IoT zařízení Dronetag Mini pro dálkovou identifikaci dronů, která bude brzy na základě nové evropské legislativy povinná pro lety profesionálních dronů. Vedle toho připravujeme aplikaci pro plánování letů, která bude propojena s naším zařízením a zároveň i s leteckými úřady.

V následujících měsících plánujeme uvést naše řešení na trh, a proto hledáme obchodně zdatného kolegu, který nám pomůže budovat vztah se zákazníky z řad profesionálních provozovatelů dronů a specializovaných obchodů s vybavením pro drony. Tvým hlavním úkolem by bylo aktivně komunikovat se zákazníky, které bys sám našel nebo například poznal na oborových akcích.

Co od tebe očekáváme?

Znalost dronů či letectví je výhodou, ale nikoliv podmínkou, rádi ti dáme dron do ruky a naučíme všechna specifika našeho oboru.

Co můžeš očekávat ty?

Jak se přihlásit?

Na email lukas@dronetag.cz nám napiš následující:

Pokud se o nás chceš dozvědět více, podívej se do sekce „O nás” nebo si přečti náš rozhovor na Lupa.cz.


Aktualizováno 20. listopadu 2020