Dronetag vyhrál vstupenku na konferenci Slush 2019

Přejít na navigaci

Dronetag vyhrál vstupenku na konferenci Slush 2019

Dronetagu, společně s 10 dalšími start-upy, se podařilo získat vstupenku na největší technologickou konferenci Slush, která se koná 21.–22.11.2019 v Helsinkách. Účast Dronetagu na této významné konferenci mu otevírá dosud nevídané možnosti k navázání kontaktů na potenciální investory a klíčové partnery ze segmentu dronů. Jednou z nesporných výhod je také zviditelnění v mezinárodní start-upové komunitě.

Soutěž byla pořádaná iniciativou MY-GATEWAY, kterou v České Republice zastupuje agentura CzechInvest. Tímto také gratulujeme ostatním týmům a těšíme se na vás již brzy v Helsinkách!

The final presentation in front of ESA BIC Prague commission, which was held in April 2019 in Prague Startup Centre’s offices

MY-GATEWAY

Projekt MY-GATEWAY působící ve střední Evropě podporuje inovativní malé a střední podniky k tomu, aby naplnily svůj inovativní potenciál. Každou svou dílčí aktivitou jim pomáhá uplatnit se na trhu, navázat kontakty na regionální a evropské úrovni, stejně jako zlepšit a zefektivnit jejich přístup k finančním příležitostem a novým talentům.

Slush konference

Slush je studentské neziskové hnutí původně založené na podporu změn v přístupu k podnikání. Hnutí vyrostlo z malé události v Helsinkách do jedinečné komunity a řady událostí po celém světě. V současné době pořádá Slush i menší shromáždění od Singapuru po New York a větší konference ve Finsku, Japonsku a Číně. Očekává se, že letos Slush bude zázemím až pro 25 000 návštěvníků, 4 000 start-upů a 2 000 investorů.

Oficiální upoutávka akce:

O tomto článku

Štítky:
Napsáno 25 August 2019 autorem Dronetag team