About our team

Přejít na navigaci

Příběh Dronetagu

Tým Dronetagu

Na rozdíl od světa pilotovaných letounů, kterému vládne řízení letového provozu a nespočet bezpečnostních technologií, je dnes provoz dronů chaotický. Jako nadšení vývojáři a piloti dronů jsme se rozhodli, že tento stav změníme.

Náš nápad se zrodil v listopadu 2018, kdy jsme se jako tým spolužáků z ČVUT zúčastnili hackhathonu kolem vesmírných technologií. Soutěž jsme vyhráli a krátce nato založili společnost Dronetag. Dnes je nás již jedenáct a náš tým čítá ostřílené odborníky z řad letectví, informačních technologií i elektrotechniky.

Den co den postupnými kroky kráčíme k naší vizi: Umožnit dronům bezpečný vstup do vzdušného prostoru a předejít jakýmkoliv jejich nehodám.


Zakladatelé

Lukáš Brchl

Lukáš má v Dronetagu na starosti jeho řízení a směřování. Během svých studií se věnoval strojovému vidění a zároveň se více než pět let pohybuje v oblasti průmyslového užití dronů a letecké fotografie.

Linkedin
https://www.linkedin.com/in/lukas-brchl/
E-mail
lukas@dronetag.cz

Marián Hlaváč

Marián vede softwarový vývoj Dronetagu. Zajímá se o webové technologie a všemožná multimédia, díky čemuž objevil i svět dronů. Vystudoval softwarové inženýrství a tomuto oboru se profesně věnuje již přes osm let.

Linkedin
https://www.linkedin.com/in/marian-hlavac
E-mail
marian@dronetag.cz

CzechStarter logo Evropská Unie Evropský fond pro regionální rozvoj Operační program podnikání a inovace pro konkurenceschopnost
Regionální vítězové Galileo Masters 2019 E-GNSS Incubator Vítězové