Nový design a vylepšení Mini

Přejít na navigaci

Nový design a vylepšení Mini

Neustále vylepšujeme náš Dronetag Mini, a to zevnitř i zvenčí! Už nějaký čas vyzýváme naše zákazníky ke zpětné vazbě a díky výrobě vlastní krabičky jsme tak do nového návrhu mohli zahrnout vaše připomínky.

Náš plošný spoj nebude sedět v koutě nějaké generické obrandované krabice – takhle my si cestu zjednodušovat nechceme. Proto vyvíjíme vlastní 3D tištěnou krabičku. Je to náročnější způsob, který se ale z dlouhodobého hlediska zaručeně vyplatí.

Indikátory

Jedna z vašich nejčastějších připomínek se týkala indikátorů. Náš předchozí prototyp měl pouze jednu bílou a jednu barevnou diodu. To dávalo možnost komunikovat jen chybovost a stav ON/OFF.

Nyní jsme upgradovali počet diod (ze 2 na 3) a také počet signalizací. Nový Dronetag Mini má jednu diodu pro každou komponentu, jmenovitě; GNSS, RID a STATUS zařízení.

Pomocí barev různých diod (a jejich animací) nové zařízení umí indikovat stav nabíjení a u každého komponentu zvlášť komunikovat úroveň připravenosti a případnou chybovost.

Tlačítko

Zapnutí a vypnutí by mělo být snadné i pro nešikovné prsty a ruce v rukavicích (tato zpětná vazba přišla od samotného člena týmu Dronetag). Tlačítko jsme tedy čtyřikrát zvětšili a přesunuli jej zepředu na stranu zařízení. Nyní může tlačítko každý směle stisknout, bez ohledu na obrovské palce nebo rukavice.


Konektory

Může to vypadat pohodlně, ale manipulace se stává složitou při použití všech čtyř konektorů umístěných na stejné straně těsně vedle sebe (a již jsme zmínili neohrabané prsty). Rozhodli jsme se, že od nynějška budeme mít na jedné straně pouze dva konektory – to umožní snadné použití všech čtyř konektorů současně.

Design produktu

Nové LED indikátory, nové tlačítko a nová umístění konektorů. Celkově se nám tak změnila orientace zařízení – z orientace „na šířku“ na polohu „portrét“. Nyní Dronetag držíte stejně jako telefon.


O tomto článku

Štítky:
Napsáno 23 October 2021 autorem Dronetag team