Přicházíme s nejdostupnějším Remote ID řešením pro všechny piloty

Přejít na navigaci

Přicházíme s nejdostupnějším Remote ID řešením pro všechny piloty

Dronetag Beacon je nejmenší, nejlehčí a nejdostupnější zařízení pro vzdálenou identifikaci dronů. A má také nejdelší výdrž baterie na trhu.

Při vývoji našeho předchozího zařízení Dronetag Mini jsme si všimli rostoucího zájmu o levnější, technicky jednodušší a menší řešení pro všechny piloty, kteří sice chtějí létat bezpečně a zodpovědně, ale zároveň nepotřebují funkci Network ID.

Navázali jsme partnerství s Evropskou kosmickou agenturou (konkrétně s jejich sekcí Space Solution) a nyní vyvíjíme Dronetag Beacon – na trhu nejmenší, nejlehčí a nejdostupnější Remote ID příslušenství pro drony. Hobby i profesionální piloti mohou své drony dovybavit Beaconem a fungovat tak podle nových pravidel.

Kde je rozdíl?

Dronetag Beacon Comparison Table

Dronetag Beacon splňuje všechny nezbytné podmínky pro bezpečné a legální létání. Beacon využívá Direct Remote ID (bez mobilního připojení) a vysílá data o své identitě a geolokaci. Díky technologii Bluetooth zajišťuje Dronetag Beacon viditelnost dronu na jakémkoli mobilním telefonu v dosahu 1 km.

Kromě toho nabízí 12hodinovou výdrž baterie, což je více než dvojnásobek jakéhokoliv jiného konkurenčního řešení na trhu.

Futuristický pohled

Malá velikost a cenová dostupnost Beaconu pomůže s rychlým přijetí nových předpisů. Navíc umožní naplno využít potenciál UAV – jako například dronní donášky, létání mimo viditelnou hranici nebo provoz průmyslových flotil.

Máte zájem o testování prototypů?

Pokud jste náhodou jedním z nadšenců dronů, kterými jsme, kontaktujte nás na info@dronetag.cz

O tomto článku

Štítky:
Napsáno 30 August 2021 autorem Dronetag team